Eladó nyaraló Szeged, Gyálarét 25 nm
Eladó nyaraló Szeged, Gyálarét 25 nm
Eladó nyaraló Szeged, Gyálarét 25 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9000804
Referenciaszám: HZ015727-5221465
Feltöltve: 6 napja

Szeged eladó kertes ház 25 m² alapterületű: 16,7 millió Ft

16,7 millió Ft
668 ezer Ft/m²
25 m²
Alapterület
812 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Hangulatos kiskert eladó Gyálaréten! Ideális helyszín kertészkedéshez, baráti bográcsozáshoz vagy egyszerűen a nyugodt feltöltődéshez. A kertben szőlőlugas és gyümölcsfák találhatók, az öntözéshez pedig fúrt kút is rendelkezésre áll. 812 m²-es, közművesített telek ️ víz ️ gáz ️ villany bevezetve A telken egy 19 m²-es, téglából épült kis ház található terasszal és 6 m²-es pincével. A ház belső tere teljes felújításon esett át, a felújítás óta érintetlen állapotban várja új tulajdonosát. Kialakításra került egy konyhasarok, ahol vezetékes gázcső kiállás is rendelkezésre áll. A szobában laminált padló, a fürdőszobában hidegburkolat található. A meleg vizet villanybojler biztosítja. A telken egy külön melléképület is helyet kapott, amely tárolásra kiválóan alkalmas. Ha felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Építés éve:
2000
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tóth Ildikó
Duna House - Szeged, Brüsszeli körút
Az iroda összes hirdetése
+36 62 300 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 56 369 Ft
Második évtől
71 869 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tóth Ildikó
Duna House - Szeged, Brüsszeli körút