+9 fotó
Hirdetéskód: 8996462
Referenciaszám: HZ064268-5030848
Frissítve: ma
Tatabánya eladó kertes ház 30 m² alapterületű: 15 millió Ft
15 millió Ft
500 ezer Ft/m²
30 m²
497 m²
1 szoba
Eladó ház, Tatabánya
Tatabánya Síkvölgyön, az Öreg Almásban hétvégi ház, gondozott kerttel ELADÓ!
Tatabánya pihenő övezetében található kiskert 4 épülettel rendelkezik:
-lakóépület, terasszal: 19,38 nm
-konyha-étkező: 11,23 nm
-tágas pince
-kerti tároló
-telek mérete: 497nm
-ideális pihenésre, csendes, az út túloldala erdős
-parkolási lehetőség a bejárattal szemben
-körbekerített
-a kertben vízvételi lehetőség
-víz, villany
-fűtése elekromos, ill. kályhával biztosított
-az épületek könnyűszerkezetesek, melyeket 3 éve szigeteltek
-fedésük zsindely
-a terasz körüli térkő 2 éve készült el
-a kert folyamatosan gondozott, gyümölcsfákkal, virágokkal beültetett
-az épület karbantartott
Ha nyugalomra, pihenésre vágyik itt a remek lehetőség. További informciókért keressen bizalommal. -
Érd: Varga Erika
Tel: 30/24412-47
varga.erika@dh.hu
Referencia szám: HZ064268
Tulajdonságok
Kertes ház
Átlagos
Elektromos
1989
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 34 456 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
64 553 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 34 456 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 34 456 0
Hasonló eladó ingatlanok Tatabányán
Frissítve: 2 napja
8
15,59 millió Ft 239,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Tatabánya

Frissítve: 22 napja
12
15 millió Ft 490 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Tatabánya

Feltöltve: 6 hónapja
1
15 millió Ft 1,25 millió Ft/m²
Eladó nyaraló, Tatabánya, 8156

Fedezd fel a
hasonló hirdetéseket!Még további nyaralók Komárom-Esztergom megyében 15 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 20 napja
20
14 millió Ft 424,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Tatabánya
Frissítve: ma
20
15,5 millió Ft 329,8 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Tatabánya

Frissítve: 22 napja
14
16,2 millió Ft 368,2 ezer Ft/m²
Eladó nyaraló, Baj, Rizling út