+1 fotó
Hirdetéskód: 7799145
Referenciaszám: TK017593-4410873
Frissítve: 1 hónapja
Fót eladó külterületi telek 1436 m² telekterületű: 7,5 millió Ft
7,5 millió Ft
1436 m²
Eladó telek, Fót
Fót, külterületi szántó eladó!
Eladóvá vált Fóton, Kurjancs mögött, 1436 nm 1/1 tulajdonú Má-kh és Má-1 besorolású külterületi szántó.
További információkért keressen bizalommal.
Referencia szám: TK017593-ZE
Tulajdonságok
Külterületi telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03
Hitelkalkulátor
Második évtől
33 457 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03
Hasonló eladó ingatlanok Fóton
Frissítve: 22 napja
5
7,5 millió Ft 5,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Fót, Nincs utca

Frissítve: 21 napja
1
7,9 millió Ft 14,4 ezer Ft/m²
Eladó telek, Monorierdő
Frissítve: 2 hónapja
1
7,8 millió Ft 9,8 ezer Ft/m²
Eladó telek, Valkó, Keszeg utca 31.

Fedezd fel a
hasonló telkeket!Még további telkek Pest megyében 7,5 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 1 hónapja
4
6,9 millió Ft
Eladó telek, Biatorbágy

Frissítve: 20 napja
1
7,9 millió Ft 4,2 ezer Ft/m²
Eladó telek, Hernád
Frissítve: 26 napja
16
7,6 millió Ft
Eladó telek, Nagykőrös