Eladó telek Lesenceistvánd 2252 nm
Eladó telek Lesenceistvánd 2252 nm
Eladó telek Lesenceistvánd 2252 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9001263
Referenciaszám: M328327
Feltöltve: 4 napja

Lesenceistvánd eladó külterületi telek 2252 m² telekterületű: 12 millió Ft

12 millió Ft
5,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
2252 m²
Telek
Lesenceistvándon Zártkerti Telek Eladó ! Lesenceistvándon a falu fölött található ez a három telekből álló birtok együttes. Villany ,ásott kút a telek mellett. A telken található egy romos épület amely az alapterületnek megfelelően újraépíthető. A legfelső telekről panoráma tárul elénk a Tapolcai medencére és aTanú hegyekre. A terület jól megközelíthető. csendes nyugodt környezet. A Balaton gyorsan elérhető. Bővebb információért keressen bizalommal.

Tulajdonságok

Típus:
Külterületi telek

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tóth Tibor
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 428 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 43 040 Ft
Második évtől
53 531 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,3%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tóth Tibor
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 428 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Tóth Tibor
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 428 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem