+9 fotó
Hirdetéskód: 8361380
Referenciaszám: IP014477-4818786
Frissítve: 1 hónapja
Esztergom eladó műhely 1104 m² alapterületű: 120 millió Ft
120 millió Ft
108,7 ezer Ft/m²
1104 m²
Eladó ipari, Esztergom
Esztergomban eladó 1104 nm-es ipari csarnok!
Az épület tégla építésű, közepes/jól használható állapotú. Minden közmű megtalálható a létesítményben. A fűtést dupla gázkazán látja el, a villamos betáplálás szintén dupla. A csarnok szerkezetileg kifogástalan, a tetőhéjazat már öreg kissé.
A tulajdonos egyéni megbeszélés alapján hajlandó akár részekre osztani a csarnokot.
A közvetlen szomszédságban több vállalat is üzemel, így együttműködésre is van lehetőség.
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem keressen bizalommal!
Érd.: Gundova Denisa 06 30 204 8087
gundova.denisa@dh.hu
Referencia szám: IP014477
Tulajdonságok
Műhely
Átlagos
Gázkazán
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 204 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 204 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 204 8