+4 fotó
Hirdetéskód: 8209658
Referenciaszám: MM101426-4683149
Frissítve: 1 hónapja
Székesfehérvár eladó műhely 199 m² alapterületű: 149,9 millió Ft
149,9 millió Ft
753,3 ezer Ft/m²
199 m²
1844 m²
SZÉKESFEHÉRVÁR EGYIK DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ LOKÁCIÓJÁBAN BEJÁRATOTT ÜGYFÉLKÖRREL RENDELKEZŐ GUMISZERELŐ VÁLLALKOZÁS TELEPHELLYEL ELADÓ!
A két tulajdonos szeretné értékesíteni vállalkozásukat, melynek fő tevékenysége a gumiszerelés (idényszerű gumicsere, defekt javítás, TPMS szenzor szerelése, mobil gumi szerelés, új és használt gumiabroncsok értékesítése).
A cég BEJÁRATOTT ügyfélkörrel rendelkezik, amely STABILITÁST garantál a leendő tulajdonosnak. A piaci érvényesülésük biztosnak tekinthető.
A telek mérete 1844 nm, egy hat méter széles úszókapun keresztül jutunk be az utcafront felől 13 m széles, és 150 m hosszú telekre, amely 18 m szélességgel végződik. Az ingatlan összközműves, gáz cirkó fűtéses, IPARI ÁRAMMAL ellátott, 2 db klíma, és egy kamerarendszerrel összekapcsolt riasztó is ki lett építve.
Az ÖVEZETI BESOROLÁSA Lke-10.2, 30 %-os beépíthetőség és 4.5 m építménymagasság a megengedett.
Az épület 199 nm hagyományos módon épített porotherm tégla és vegyes falazatú, 10 cm-es homlokzati szigeteléssel, fafödémmel, cserép héjalással. Jelenleg eladótér, szerelőműhely, raktárak, irodák, konyha, vizes blokk található az ingatlanban.
Még több INFORMÁCIÓT, alaprajzot és képet kérésre küldök.
Székesfehérvár Fejér vármegye székhelye, a Dunántúl harmadik legnagyobb települése. Közlekedési szempontból is kiváló adottságokkal rendelkezik. A város infrastruktúrája kielégítő, a városfejlesztési projekt folyamatban van. Nagy történelmi múlttal rendelkező város, mely tele van látnivalókkal.
Hívjon bizalommal a hét bármely napján, és tekintse meg.
Tulajdonságok
Műhely
Jó állapotú
Gázkazán
B
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 312 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 312 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 312 6