+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9005998
Referenciaszám: M329147
Feltöltve: ma
Ajka eladó panellakás 2 szobás: 34,9 millió Ft
34,9 millió Ft
646,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
54 m²
2 szoba
3. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladó Lakás Ajka
KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ, ERKÉLYES PANEL LAKÁS AJKA KÖZPONTJÁBAN!
Alapterület: 54 nm + 3 nm erkély
Szobák száma: 2 különnyíló szoba
Emelet: 3. emelet
Ajka frekventált részén, a fő úton eladó egy harmadik emeleti, 54 nm-es, jó elosztású, napfényes panel lakás.
Az ingatlan egy 15 lakásos, rendezett társasházban található. Ideális választás pároknak, kis családoknak vagy befektetőknek egyaránt.
Helyiségek: 2 tágas szoba, közlekedő, konyha, fürdőszoba és külön WC.
Erkély: A nagyszobából egy 3 nm-es erkély nyílik, amely redőnnyel felszerelt.
Burkolatok: A szobákban parketta, a többi helyiségben modern járólap található (pár éve cserélve).
Nyílászárók és beltér: Korszerű műanyag ablakok mindenhol. A lakásban igényes fa ajtók találhatók.
Műszaki állapot: Részben cserélt réz villanyvezetékek. A vízfogyasztást 2 db vízóra méri.
Berendezés: A beépített konyhabútor és a tűzhely a vételár részét képezi.
Panelprogram: 6 éve teljes körűen megtörtént (szigetelés, esztétikai felújítás).
Fűtés: Távhő, modern lapradiátorokkal.
Költségek: Alacsony fenntartás, a közös költség mindössze kb. 11 000 Ft/hó.
Extra: A lakáshoz tartozik egy saját, zárható, 2 nm-es tárolóhelyiség a pincében.
A lakás elhelyezkedése kiváló. Mivel a fő úton található, így gyalogos távolságra van minden fontos infrastruktúra: boltok, iskolák, óvodák, gyógyszertár és tömegközlekedési lehetőségek.
Az energetikai tanúsítvány 6 évvel ezelőtt készült, a friss tanúsítvány folyamatban van.
Hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen!
Tulajdonságok
Panellakás
Átlagos
Távfűtés
1980
3,4 m²
Nem adta meg a hirdető