Eladó lakás Ajka 32 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9009158
Feltöltve: 1 napja

Ajka eladó panellakás 1 szobás: 30 millió Ft

30 millió Ft
937,5 ezer Ft/m²
32 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
4. emelet
Emelet
Ajkán központhoz közeli 4. emeleti 32 m2 garzonlakás eladó , vagy Ajka környéki kisebb családi házra cserélhető érték egyeztetéssel .

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
5

Magánszemély
+36 20 953 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 101 262 Ft
Második évtől
129 106 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 953 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 953 0

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem