Eladó lakás Balassagyarmat 53 nm
Eladó lakás Balassagyarmat 53 nm
Eladó lakás Balassagyarmat 53 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 8997145
Referenciaszám: M328539
Feltöltve: 8 napja

Balassagyarmat eladó panellakás 1+1 fél szobás: 42,9 millió Ft

42,9 millió Ft
809,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
53 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Új lakás érzés, felújítás nélkül! Ide csak költözni kell!2025-ben teljes felújítás! Eladó! Nógrád megyében, Budapesttől 80 - km -re, Balassagyarmaton eladásra kínálunk, egy 53 m2 alapterületű, panel szerkezetű napfényes csendes HARMADIK emeleti összkomfortos lakást. Az ingatlan központi elhelyezkedése mellé kiváló lokáció párosul. A lakásban 1+1 szoba, előszoba, fürdőszoba és wc , konyha, került kialakításra. Az ingatlan fűtése és a melegvíz ellátása házközponti, egyedi mérőkkel. Klímás. /1 db Gree inox 3,5 hűtő-fűtő / Extrák : riasztó. 2025 -ben a lakást teljesen felújították. A bútorzatot is ekkor vásárolták. Akár bútorozottan is eladó, de a bútorzat külön megegyezés tárgya. Közös költség 31.400 Ft. Az alábbi elemekből tevődik össze: fűtési alapdíj, hődíj, melegvíz, közös költség. A lakás azonnal költözhető, kiváló-újszerű állapotban van. Belmagasság : 2,6 m. A társasház előtt kialakított parkoló ingyen használható. Befektetési célra is ajánlom a vételt, mert jelen helyzetben könnyedén, gyorsan kiadható akár hosszú távra, albérletbe. Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciókat, kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez. Ha felkeltettem az érdeklődését, kérem hívjon bizalommal!