Eladó lakás Bátonyterenye, Nagybátony 52 nm
Eladó lakás Bátonyterenye, Nagybátony 52 nm
Eladó lakás Bátonyterenye, Nagybátony 52 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8998256
Referenciaszám: 020955
Frissítve: 4 napja

Bátonyterenye eladó panellakás 2 szobás: 13,9 millió Ft

13,9 millió Ft
267,3 ezer Ft/m²
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Bátonyterenye (Nagybátony), Jedlik Ányos úton, 1. emeleti, 52 nm-es, 2 szobás, felújítást igénylő, erkélyes, tehermentes, azonnal birtokba vehető lakás eladó! Az ingatlan igény szerint felújítandó állapotú. Falai frissen festettek. Az alsó burkolat minden helyiségben PVC. Helyiségei: 2 szoba, konyha, közlekedő, előszoba, fürdőszoba, külön nyíló W.C., erkély. A fűtést gázkonvektorok, a meleg víz ellátást villanybojler biztosítja. A társasház tiszta, rendezett, a lakók konszolidáltak. Az ingatlan közvetlen közelében több kereskedelmi -és szolgáltató egység (PENNY MARKET), óvoda, iskola, orvosi rendelő, buszmegálló található.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1978

Az iroda összes hirdetése
+36 70 439 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 46 918 Ft
Második évtől
59 819 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.