+17 fotó
Hirdetéskód: 8953568
Referenciaszám: LK018914-5190292
Frissítve: 2 napja
Békéscsaba eladó panellakás 2 szobás: 28,9 millió Ft
28,9 millió Ft
498,3 ezer Ft/m²
58 m²
2 szoba
4. emelet
Eladó lakás, Békéscsaba
Eladó Lakás Békéscsaba Lencsési!
Ezt az ingatlant fiatal pároknak ajánlom, vagy befektetési célra is kiváló!
A negyedik emeleti, két szobás lakás azonnal költözhető állapotú, de az egyéni igényekhez mérten felújítást korszerűsítést igényel.
Az 58 nm-es lakás nyílászáróit részben már cserélték, az új nyílászárókat redőnnyel és szúnyoghálóval látták el. Korábban megújult a fürdő és a szobák melegburkolata. Az ingatlan fűtését és melegvízellátását kombi gázkazán látja el, radiátoros hőleadással. A lakás hűtését klímaberendezés biztosítja.
Az ingatlan helyiségei:
- két szoba (21 és 15 nm);
- konyha, kamra (6 és 1 nm);
- fürdő és külön WC (6 és 1 nm);
- közlekedő (6 nm);- erkély (6 nm).
A lakás tehermentes, nagyon hamar birtokba vehető!
Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását még ma, az ingatlan csak előre egyeztetett időpontban tekinthető meg!!!(0630/261-8416)
Vevőinknek minden szolgáltatásunk díjmentes, ide értve a bankfüggetlen hiteltanácsadást is!
Időpont egyeztetésért hívjon bizalommal!
Nagyné Csécsei Éva 06-30/261-8416
Referencia szám: LK018914-ZE
Tulajdonságok
Panellakás
Átlagos
Gázkazán
1975
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 66 666 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
124 372 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.