Eladó lakás Budaörs, Lakótelep 51 nm
Eladó lakás Budaörs, Lakótelep 51 nm
Eladó lakás Budaörs, Lakótelep 51 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 9005912
Feltöltve: 1 napja

Budaörs eladó panellakás 1+2 fél szobás: 73,9 millió Ft

73,9 millió Ft
1,45 millió Ft/m²
51 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
9. emelet
Emelet
Eladó világos, azonnal költözhető lakás Budaörsön, a Lévai utcában Budaörs kedvelt részén, a Lévai utcában eladó egy 9 emeletes, panelprogramos társasházban található, világos és jó elosztású 1 + 2 félszobás lakás. Az ingatlan műszaki állapota kedvező: új nyílászárók és új biztonsági bejárati ajtó került beépítésre. A távfűtés egyedi mérővel felszerelt, így a rezsi jól kontrollálható. A lakás jelenleg üres, tehermentes, így akár rövid időn belül birtokba vehető és költözhető. Ideális választás lehet fiatal pároknak, családoknak vagy befektetés céljára is. Főbb jellemzők: - 1 + 2 félszobás - világos lakás - panelprogramos épület - új nyílászárók - új bejárati ajtó - távfűtés egyedi mérővel - üres, tehermentes - gyorsan költözhető - kiváló budaörsi elhelyezkedés

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
9
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornajó beosztásújó közlekedésűliftösszkomfortosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

QI
+36 70 300 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 249 442 Ft
Második évtől
318 032 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.