Eladó lakás Budapest III. kerület, Óbuda 69 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület, Óbuda 69 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület, Óbuda 69 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 8942077
Referenciaszám: 4010_red
Frissítve: 4 napja

Budapest III. kerület eladó panellakás 3 szobás: 92,99 millió Ft

92,99 millió Ft
1,35 millió Ft/m²
69 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
A III. kerület egyik jól megközelíthető, mégis zöld környezetben fekvő részén, a Lajos utcában, liftes, hőszigetelt társasház első emeletén kínálunk megvételre egy jó állapotú, azonnal költözhető lakást. A 69 négyzetméteres ingatlan átgondolt elrendezésű, három külön nyíló szobával rendelkezik, így családnak és befektetésnek egyaránt ideális választás. Délkeleti fekvésének köszönhetően világos, napos terekkel rendelkezik, az ablakok pedig rendezett, zöld parkra néznek, ami ritka nyugalmat ad a városi környezetben. A konyha is nagyméretű ablakkal rendelkezik. A lakás felújított állapotú, így komolyabb ráfordítást nem igényel. A fűtés távfűtés egyedi mérővel, ami jól tervezhető fenntartást biztosít, a nyári komfortot pedig két klímaberendezés támogatja. A társasház rendezett, szigetelt, lifttel ellátott, a közös költség kedvező, mindössze 13.000 Ft, a fűtés költség jelenleg 5.000.- Ft havonta. Az ingatlan nagy előnye, hogy azonnal birtokba vehető, így akár saját részre, akár kiadásra is gyorsan hasznosítható.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1985
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
gardróbjó közlekedésűkamraösszkomfortosvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hosszú Levente
IBRED INGATLAN - A budai hegyvidék ingatlanközvetítője 1992 óta
Az iroda összes hirdetése
+36 70 456 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 313 879 Ft