+16 fotó
Hirdetéskód: 8958840
Frissítve: 8 napja
Budapest III. kerület eladó panellakás 3 szobás: 85,9 millió Ft
85,9 millió Ft
1,26 millió Ft/m²
68 m²
3 szoba
6. emelet
Világos, csendes 3 szobás lakás Óbudán a Flórián tér közelében
Budapesten, Óbuda egyik legélhetőbb részén, a Kerék utcában kínálok megvételre egy 68 nm-es, 3 külön nyíló szobás, igényesen felújított lakást egy liftes, 10 emeletes ház 6. emeletén.
Ez a lakás ideális választás azoknak, akik világos, nyugodt otthont keresnek jó közlekedéssel, de befektetésként is kiváló lehet a könnyű kiadhatósága miatt.
A keleti tájolásnak köszönhetően a lakás reggelente napfényben úszik, miközben elhelyezkedése miatt csendesebb, mint a főútvonalhoz közvetlenül kapcsolódó ingatlanok. A szobák között nincs átjárás, így akár több személy számára is kényelmesen használható.
A lakás 2026-ban felújított, azonnal költözhető, nem igényel további ráfordítást – ide tényleg csak megérkezni kell.
Amit külön szeretni lehet benne:
• világos terek, kellemes hangulat
• jól élhető, praktikus elosztás (3 külön nyíló szoba)
• mindhárom szobában rejtett világítás, design elemek
• ablakos konyha
• új, műanyag nyílászárók
• klíma (2 szobában is)
• alacsony fenntartási költségek
A társasház rendezett, a lépcsőház tiszta, a lakóközösség kulturált.
Lokáció – ami igazán előnyössé teszi:
• néhány perc sétára a Flórián tér
• gyors kapcsolat a belváros felé
• közel a H5-ös HÉV megállóhoz
• pár perc a Duna-part
• minden fontos szolgáltatás a közelben (boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár)
Parkolás a ház előtt kényelmesen megoldható.
Költségek:
• közös költség: 17 680 Ft/hó
• rezsi: kb. 30 000 Ft/hó (fogyasztás függő)
A lakás tehermentes, 1/1 tulajdon, magánszemélytől.
Készpénzes vevő preferált, de Otthon Start Program keretében is megvehető.
Ajánlom saját otthonnak, de elhelyezkedése és elosztása miatt befektetésként is kifejezetten jó választás.