+10 fotó
Hirdetéskód: 9004912
Referenciaszám: M322149-5223381
Frissítve: ma
Budapest III. kerület eladó panellakás 2 szobás: 61,9 millió Ft
61,9 millió Ft
1,19 millió Ft/m²
52 m²
2 szoba
3. emelet
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegyekre néznek, így kellemes fényviszonyok és nyugodt hangulat jellemzi.
A lakás átlagos állapotú, jól átgondolt elrendezéssel: nagy gardrób, valamint a konyhához kapcsolódó kamra növeli a mindennapi kényelmet. Az alacsony fenntartási költségek különösen vonzóvá teszik: közös költség mindössze 13.000 Ft/hó.
A környék infrastruktúrája kiváló: több óvoda, iskola, neves gimnázium, boltok, piac, bevásárló központ és buszmegálló is könnyen elérhető. Ennek köszönhetően az ingatlan kis családoknak és befektetőknek egyaránt ideális választás.
Az ingatlan 1/1 tulajdonú, per- és tehermentes, valamint rövid időn belül birtokba vehető.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: M322149
Tulajdonságok
Panellakás
Átlagos
Távfűtés
1978
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Petres Lilla
OTPip - Budapest XI. kerület Bartók Béla út 62 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 30 968 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
266 389 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.