Eladó lakás Budapest III. kerület 66 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület 66 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület 66 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9011449
Referenciaszám: LK084092-5227694
Feltöltve: ma

Budapest III. kerület eladó panellakás 3 szobás: 78,5 millió Ft

78,5 millió Ft
1,19 millió Ft/m²
66 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Óbudán a Duna part közelében 3 szobás PANELPROGRAMOS otthon eladó! Főbb paraméterek: Első emeleti, 66 m2-es, 3 egész szobás, téliesített 4m2-es loggiás, ablakos konyha, kamra, gardrób/tároló épített zuhanyzós fürdőszoba, külön mellékhelyiség állapota közepes, igény szerint csinosítható Műanyagra cserélt nyílászárók Biztonsági bejárati ajtó, Mauer zárrendszerrel Közművek egyedi méréssel Korszerűsítésnek hála, az energetikai minősítése C besorolású Alacsony fenntartási költséggel jellemezhető. Közös költség: negyedévente kb 40 e Ft Panelprogramos 10 emeletes lakóház. Rendezett gazdálkodással és kiváló közösképviselettel büszkélkedik. Kiépített kamerarendszer, maximális biztonság. Környezete szépen parkosított, játszóterekkel, szabadtéri edzőparkkal, futópályával is kiegészülve. Rendkívül hangulatos az óbudai óváros rész és Fő tér, amely a közelben található. A Duna-parti kerékpárút és sétány is várja a mozgás szerelmeseit. Az infrastruktúra kiemelkedő, itt valóban minden megtalálható, ami a napi rutinhoz szükséges. Mindez elérhető az Ön számára is a lakótelepi kategóriában kiemelkedően nívós környezetben. Referencia szám: LK084092

Építés éve:
1974
Energetikai besorolás:
C
hőszigeteltjó közlekedésűkaputelefonliftparkettásredőny

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
dr. Gömbicz Daniella Zsanett
Duna House - Kispest
Az iroda összes hirdetése