Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Corvin negyed, Nap utca 66 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 8899876
Referenciaszám: H514027
Frissítve: 12 napja

Budapest VIII. kerület eladó panellakás 4 szobás: 84,99 millió Ft

84,99 millió Ft
1,29 millió Ft/m²
66 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
7. emelet
Emelet
Világos, 7. emeleti lakás a Nap utcában – azonnal költözhető! Budapest VIII. kerületében, a Nap utcában eladó egy 66 m²-es, nappali + 3 hálószobás, 7. emeleti panel lakás, amely ideális választás otthonnak vagy befektetésnek is. Főbb jellemzők: • 66 m² alapterület • nappali + 3 hálószoba • 7. emelet (liftes ház) • világos, jó benapozottság • részben bútorozott • azonnal költözhető • jó elosztás, élhető terek A magas emeletnek köszönhetően a lakás világos és kellemes életteret biztosít, távol a városi zajoktól. Elhelyezkedés: • kiváló közlekedés • boltok, bevásárlási lehetőségek • iskola, óvoda a közelben • belváros gyorsan elérhető Miért jó választás? azonnal birtokba vehető családbarát elosztás könnyen kiadható értéktartó lokáció Ideális első lakásnak, családnak vagy befektetésnek! Érdekel? Keress bizalommal! Teljeskörű pénzügyi és jogi háttérrel segítek.
Megnézem a videóbemutatót

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Fűtés:
Távfűtés
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornacsendesgázjó közlekedésűklímapanorámavillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Csuha Attila
IX. kerület - Allure Residence
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 286 876 Ft
Második évtől
365 758 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.