+11 fotó
Hirdetéskód: 9005982
Referenciaszám: 14791
Feltöltve: 2 napja
Budapest VIII. kerület eladó panellakás 3 szobás: 76 millió Ft
76 millió Ft
1,19 millió Ft/m²
64 m²
3 szoba
10. emelet
64 négyzetméteres, 3 szobás, jó állapotú, utcai, eladó lakás
Baross utcában panelprogramos társasházban 64 nm-es 3 szobás, erkélyes lakás eladó
A 10. emeleten helyezkedik el a lakás, így rendkívül világos. Beosztása kiváló: erkélyes, légkondis 20 nm-es nappali, onnan nyíló 13,5 nm-es hálószoba, előszoba, konyha, fürdőszoba, WC és egy külön nyíló 13,5 nm-es hálószoba.
Az előszobában kamraszekrény is helyet kapott. Biztonsági bejárati ajtó, műanyag ablakok, új radiátorok. A szobák laminált parkettásak a többi helyiség padlólapos.
Losonci negyedben, parkos környezetben helyezkedik el a ház, környezetében óvoda, iskola, orvosi rendelő, állatorvos, patika, játszótér, számos kereskedelmi egység megtalálható. Troli, buszok a közvetlen közelben, József körút 2 megálló.
Fűtés: távfűtés. Közös ktsg.: 13 e Ft/hó. Rezsi átlag 15-20 e Ft/hó.
Ár: 76 M Ft.
Tulajdonságok
Panellakás
Átlagos
Távfűtés
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 868 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
327 069 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.