Hirdetéskód: 8168982
Frissítve: 11 hónapja
Budapest X. kerület eladó panellakás 1 szobás: 38,5 millió Ft
38,5 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
38 m²
1 szoba
7. emelet
Leírás
Eladó Kőbányán a Kápolna utcában magánszemélytől egy alacsony rezsijű 38nm -es lakás.A parkolás a ház előtt ingyenes.Csendes nyugodt környezet,nincs közvetlen szomszéd sem! Érdeklődni telefonon lehetséges:36707904642
Tulajdonságok
Panellakás
7
Átlagos
Távfűtés
A++
Nincs
25 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SA
Szurcsik Andrea
+36 70 790 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
165 686 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SA
Szurcsik Andrea
+36 70 790 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SA
Szurcsik Andrea
+36 70 790 4