+11 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9016688
Referenciaszám: M329775
Feltöltve: ma
Budapest XI. kerület eladó panellakás 1+1 fél szobás: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
1,29 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
49 m²
1+1 fél szoba
2. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
ELADÓ 2. EMELETI, 54 NM-ES, 2 SZOBÁS LAKÁS ŐRMEZŐN - NAPFÉNYES TEREK, EGYEDI MÉRÉSŰ FŰTÉS!
A lakás egy 10 emeletes, liftes, panelprogramos társasház 2. emeletén található. Tulajdoni lapon 49 nm, azonban a loggia beépítésével egy jól használható, 54 nm-es élettér került kialakításra.
A 27 nm-es nappali rendkívül tágas, végig üvegezett, nyugati tájolásának köszönhetően kifejezetten világos. A 10,5 nm-es félszoba szintén nyugati fekvésű, napos helyiség. A lakásban ezen kívül külön konyha, étkező, fürdőszoba, WC és közlekedők találhatók.
A társasház részt vett a panelprogramban, így a homlokzat szigetelt, a külső nyílászárók korszerű hő- és hangszigetelt ablakokra lettek cserélve. A fűtést egyedi mérésű távfűtés biztosítja, az ingatlan energetikai besorolása A+.
A közös költség 14 000 Ft.
A lakás megkímélt állapotú, műszakilag működőképes, ugyanakkor korszerűsítést igényel. A felújítás a hasonló lakásoknál jól tervezhető költségekkel megvalósítható. Saját otthonnak és befektetésnek is jó választás lehet, a környék vételi és bérleti piaca egyaránt kifejezetten erős.
Őrmező a XI. kerület egyik legkedveltebb városrésze, kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával. Az M4-es metró, a Kelenföldi pályaudvar, helyi- és távolsági buszjáratok, valamint az M1/M7 bevezetője néhány perc alatt elérhető. Az Etele Plaza, a Bikás park és számos szolgáltatás szintén a közelben található. A társasház közvetlen közelében játszótér is van.
Az ingatlan per- teher- és igénymentes. 1/1-es tulajdonostől azonnal birtokba vehető.