+8 fotó
Hirdetéskód: 9011629
Referenciaszám: 396111
Feltöltve: ma
Budapest XI. kerület eladó panellakás 1+3 fél szobás: 92 millió Ft
92 millió Ft
1,37 millió Ft/m²
67 m²
1+3 fél szoba
6. emelet
Eladó panellakás Budapest, XI. kerület, 67nm, 92.000.000Ft - Törökugrató utca
XI. kerületben, Gazdagréten eladó egy 67 m²-es, 1 + 3 fél szobás, panorámás панellakás a 6. emeleten, rendezett, liftes társasházban.
A keleti tájolásnak köszönhetően a lakás egész nap világos és napfényes. Praktikus elrendezésű: nappali + 3 külön nyíló félszoba, külön konyha és étkező, valamint külön fürdőszoba és WC biztosítja a kényelmet.
A lakás klímával felszerelt, a nyílászárók, ajtók és radiátorok cserélve lettek. A panorámás kilátás különleges hangulatot ad az otthonnak.
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár és minden fontos szolgáltatás néhány percen belül elérhető. A közlekedés remek, a belváros gyorsan megközelíthető. A ház körül ingyenes utcai parkolás biztosított.
Ideális választás családoknak, nagyobb otthont keresőknek vagy befektetésre is. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396111
Tulajdonságok
Panellakás
Átlagos
Távfűtés
1982
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 231 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
395 926 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.