Eladó lakás Budapest XI. kerület, Regős köz 7 54 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9012371
Feltöltve: 1 napja

Budapest XI. kerület eladó panellakás 2 szobás: 85 millió Ft

85 millió Ft
1,57 millió Ft/m²
54 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
8. emelet
Emelet
Eladó tulajdonostól Gazdagréti lakótelepen, egy 54 négyzetméteres,erkélyes panorámás,2 szoba +hall/étkezős csendes lakás .A ház 8 emeletes, a lakás a legfelső szinten van, így nincs felső szomszéd.Tökéletes választás, ha egy kényelmes, világos és barátságos környezetben keresel otthont vagy befektetési lehetőséget. A lakásban két tágas szoba található Az erkély, amely 3 négyzetméteres, tökéletes helyszín a reggeli kávézáshoz vagy a nap végi pihenéshez, miközben élvezheted a környék panorámáját. A lakásban új biztonsági ajtó- új redőnyök-új konyhabútor-előszoba szekrény található. A fűtés távfűtéses, egyedi méréssel, ami biztosítja a gazdaságos fenntartást. A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben üzletek, iskolák, óvodák és számos tömegközlekedési lehetőség található, így a város többi része gyorsan és könnyen elérhető. Parkolás az utcán ingyenes.A közelben bölcsőde, óvoda és iskola is található. Több kisbolt, Aldi, és Spar kiváló vásárlási lehetőséget biztosít. Játszóterek, sportolási lehetőségek, pár percre pedig az ETELE Pláza található. A Kelenföldi pályaudvar és az M4 metró 10 perc alatt elérhető. kérésre képeket tudok küldeni!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
8
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1989
Erkély:
3 m²
Energetikai besorolás:
B
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
14 Ft/hó
beépített konyhabútorbeépített szekrénybiztonsági ajtórácscsatornainternetkábeltévéliftösszkomfortosredőnytelefonvillanyvízvízórás