Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Angyalföld 62 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9022441
Feltöltve: ma

Budapest XIII. kerület eladó panellakás 1+2 fél szobás: 76,9 millió Ft

76,9 millió Ft
1,24 millió Ft/m²
62 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
7. emelet
Emelet
Budapest 13.kerület frekventált részén a Gyöngyösi utcai metrómegállótól és a Duna plázától 2 percre egy világos panorámás jó elosztású közepes állapotú panellakás. A közelben bölcsöde, óvoda, iskola, bevásárlási, kikapcsolódási lehetőség megtalálható. A ház rendezett, csendes békés lakóközöséggel a környék zöldövezeti. Parkolás a ház előtti parkolóban. A lakás biztonsági záras ajtóval, redőnnyel ellátott klímatizált.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Erkély:
4 m²
Energetikai besorolás:
B
Átlagos rezsiköltség:
35 000 Ft/hó
beépített konyhabútorbeépített szekrénycsatornacsendeserkélyétkezőgázjó beosztásújó közlekedésűkaputelefonklímaliftösszkomfortospanorámapinceredőnyszigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 192 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 259 569 Ft
Második évtől
330 943 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.