Hirdetéskód: 8268791
Frissítve: 11 hónapja
Budapest XIII. kerület eladó panellakás 2 szobás: 50,58 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
50,58 millió Ft
887,3 ezer Ft/m²
138 191 Euro
2 424,4 Euro/m²
57 m²
2 szoba
6. emelet
Leírás
Eladó Budapest 13.ker., 2 szobás, erkélyes, Felújitandó 6. emeleti, távfűtéses panellakás.
Tulajdonságok
Panellakás
8
Felújítandó
Távfűtés
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SJ
Szilágyi Jozsef
+36 70 943 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SJ
Szilágyi Jozsef
+36 70 943 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SJ
Szilágyi Jozsef
+36 70 943 7