+7 fotó
Hirdetéskód: 8997169
Referenciaszám: 395480
Frissítve: ma
Budapest XIV. kerület eladó panellakás 2 szobás: 67,9 millió Ft
67,9 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
55 m²
2 szoba
2. emelet
Eladó panellakás Budapest, XIV. kerület, 55nm, 67.900.000Ft - Csertő park
FÜREDI ÚT KÖZELÉBEN AZONNALI BEKÖLTÖZÉSŰ FELÚJITOTT MÁSODIK EMELETI PANNELLAKÁS ELADÓ!!!
Csertő parkban eladó liftes házban, kétszobás erkélyes panellakás!
A szobák különbejáratúak, a fürdőszoba pedig zuhanyfülkés és mosdókagylóval is ellátott. Kamra is van a lakáshoz.
A szobák déli fekvésűek és laminált padlósak, előtte pedig erkély amely összesen 8 m hosszu. Az erkélyajtó a szobákból nyílik.
Belmagasság 2,8 m. A lakáshoz még közös tároló és pince is tartozik.
Fűtés: házközponti.
Bútor: Megállapodás alapján marad a lakásban.
Közös költség: 13750 Ft.
A lakásban 4 vízóra található.
Infrastruktúra: SPAR üzlet 5 percre , Pékség úgyszintén.Örs Vezér téren Árkád és Sugár üzletközpontok.
Közlekedés: Füredi út megállótól közlekedő 81-es és 82-es trolibuszok a Belváros és autóbusz Rákospalota felé Örs Vezér téren pedig a 2-es METRO állomása. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395480
Tulajdonságok
Panellakás
Felújított
Házközponti
1979
8 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 659 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
292 211 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.