+17 fotó
Hirdetéskód: 9011624
Referenciaszám: 396090
Feltöltve: ma
Budapest XVIII. kerület eladó panellakás 1+1 fél szobás: 46,9 millió Ft
46,9 millió Ft
1,34 millió Ft/m²
35 m²
1+1 fél szoba
10. emelet
Eladó panellakás Budapest, XVIII. kerület, 35nm, 46.900.000Ft - Havanna lakótelep
Eladó lakás a Havanna utcában!
Eladásra kínálok Havanna lakótelepen a Havanna utcában, egy 80-as években épült, tizenegyemeletes panelépület tizedik szintjén elhelyezkedő, délkeleti fekvésű, 35nm-es jó állapotú egy plusz két félszobás erkélyes lakást.
A lakás redőnyös, műanyag nyílászárói 2016-ban lettek beszerelve, amikor a fürdőszobát is felújították.
A lépcsőház tiszta jól karbantartott, az épületben lévő lift is fel lett újítva.
A lakás világos, mindkettő szoba külön bejáratú, jó választás első lakásnak vagy befektetési célra is.
A lakás fűtéséről és a melegvíz előállításáról távhő gondoskodik.
A közös költség 11 700Ft, ami magába foglalja a ház, illetve a lakás biztosítási költségét, takarítás és a ház megtakarítási alapját is.
Saját gépjárművel a ház környékén lehet ingyenesen parkolni.
A lakás környéke rendezett, parkosított, számos bevásárlási és szórakozási lehetőség, iskola óvoda, bölcsőde játszótér található a közelében.
Saját gépjárművel Budapest főbb csomópontjai és Budapest környező települései is könnyen megközelíthetők.
Az ingatlan tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető.
Ha felkeltettem az érdeklődését és élőben is szeretné megnézni ezt a kiváló helyen lévő ingatlant, hívjon bizalommal a hét bármely napján. KZS. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396090
Tulajdonságok
Panellakás
Jó állapotú
Távfűtés
1980
4 m²
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 283 1
Hitelkalkulátor
Második évtől