Eladó lakás Budapest XVIII. kerület, Havanna utca 72 nm
Eladó lakás Budapest XVIII. kerület, Havanna utca 72 nm
Eladó lakás Budapest XVIII. kerület, Havanna utca 72 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 9012739
Referenciaszám: H518370
Feltöltve: 1 napja

Budapest XVIII. kerület eladó panellakás 3 szobás: 80 millió Ft

80 millió Ft
1,11 millió Ft/m²
72 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Miért érdemes a Havannán panelt venni? - Jó ár-érték arány - alacsony rezsi - Meglepően sok zöldterület (a Havanna egyik erőssége, hogy parkos, szellős beépítésű. Sok a fa, játszótér, kutyafuttató és nyitott tér) - Jó infrastruktúra (A környéken van Lidl, Spar, gyógyszertár, orvosi rendelő, iskola, óvoda, posta és sok kisebb üzlet) - Jó közlekedés (a KÖKI és a Határ út gyorsan elérhető busszal. Több járat megy a környékről, éjszakai közlekedés is van.) - Ingyenes parkolás A lakás: Egy panelprogramos, tiszta, rendezett ház 2. emeletén található klasszikus 3 szoba + étkezős "nagy panel". A lakást teljeskörűen felújították, ami valamennyi burkolatra, modern nyílászárókra, ajtókra kádas és zuhanyzós fürdőszobára és a gépesített konyhára is kiterjedt. A lakás bejárati ajtaja egy szomszéddal közös külön zárható kis előtérből nyílik, mely további privát teret jelent. Ha felkeltette az érdeklődését ez az azonnal költözhető, igényesen felújított lakást alacsony rezsivel és kiváló közlekedéssel, keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1975
Erkély:
3 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornaerkélygázjó közlekedésűpanorámavillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Gömöri Gabriella
IX. kerület - Allure Residence
Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 270 032 Ft
Második évtől
344 284 Ft
Kamat
7,99%