Eladó lakás Budapest XX. kerület, Vörösmarty utca 7. 68 nm
Eladó lakás Budapest XX. kerület, Vörösmarty utca 7. 68 nm
Eladó lakás Budapest XX. kerület, Vörösmarty utca 7. 68 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9020334
Referenciaszám: 676603712
Feltöltve: 2 napja

Budapest XX. kerület eladó panellakás 3 szobás: 64,6 millió Ft

64,6 millió Ft
950 ezer Ft/m²
68 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Budapest 20 kerület központi részén (önkormányzat, sétáló utca) jó közlekedés, iskola, óvoda, 68 m2, 3 szobás, földszinti beépített erkélyes öröklakás, beépített konyha, külön wc fürdő kb. 2026. 06. 15 utáni költözéssel tehermentes 1/1 tulajdonostól eladó. Havi közös költség + rezsi kb. 50eFt/hó! 950eFt/m2!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10

Az iroda összes hirdetése
+36 30 932 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 218 051 Ft
Második évtől
278 009 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Petrányi Dezső
Otthon Csoport
Az iroda összes hirdetése