+13 fotó
Hirdetéskód: 9005671
Referenciaszám: 705100657
Feltöltve: 1 napja
Budapest XXI. kerület eladó panellakás 3+1 fél szobás: 94,9 millió Ft
94,9 millió Ft
1,25 millió Ft/m²
76 m²
3+1 fél szoba
földszint
Teljesen felújított csepeli lakás eladó!
Eladó egy 2022-ben teljesen felújított, 4 emeletes blokkban lévő panellakás. A csepeli HÉV mindössze 5 perce van gyalog, amivel 12 perc alatt be lehet jutni a Boráros térre. Busz megállók pár percen belül. 500 méteres körzetben bölcsőde, óvodák, iskola, pékség, cukrászda, boltok, gyógyszertár, fodrászat, kondipark, konditerem és egyéb szolgáltatások elérhetőek.
A lakás jellemzői:
- 76 nm + 4 nm erkély
- 3 + fél szoba, előszoba, külön WC és fürdő
- modern, hőszigetelő műanyag ablakok redőnnyel
- ablakos konyha, méretre szabott konyhabútorral gépesítve
- 2022-ben teljes körű felújítás történt (villany, víz), a falak betonig levoltak kaparva
Műszaki jellemzők:
- központi fűtés
- klíma
A házról:
-1980-ban épült
- folyamatosan karbantartott
Ideális családoknak, nyugodt környezetre vágyóknak.
Várom megtisztelő hívását!
A képek és az alaprajz méretek csak tájékoztató jellegűek!
Tulajdonságok
Panellakás
4
Felújított
Távfűtés
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 287 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
408 406 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 287 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 287 2