+17 fotó
Hirdetéskód: 9011634
Referenciaszám: 396118
Feltöltve: ma
Budapest XXI. kerület eladó panellakás 3 szobás: 63,5 millió Ft
63,5 millió Ft
1,02 millió Ft/m²
62 m²
3 szoba
7. emelet
Eladó panellakás Budapest, XXI. kerület, 62nm, 63.500.000Ft - Ady Endre út
ELADÓ 3 SZOBÁS, KÖZEPES ÁLAPOTÚ PANORÁMÁS PANELLAKÁS – CSEPEL, ADY ENDRE ÚTI LAKÓTELEP!
62 nm, 3 szoba + loggia, 63.5 MFt
Csepelen, az Ady Endre úti lakótelepen kínálok megvételre egy 62 nm-es, 3 szobás lakást egy rendezett panelház 7. emeletén.
A lakás jól alakítható, praktikus elosztású, három külön nyíló szobával és loggiával rendelkezik. A konyhából szép, tágas panoráma nyílik Albertfalvától egészen a Pilisig.
Az ingatlan közepes állapotú, a fürdőszoba, WC és konyha kb. 10 éve felújításon esett át. Új nyílászárók kerültek beépítésre, valamint hűtő-fűtő klíma biztosítja a megfelelő hőmérsékletet egész évben.
A közös költség 16.000 Ft, amely tartalmazza a gáz átalányt is. A parkolás a ház körül ingyenesen megoldott.
A környék csendes, zöld és jól ellátott: Lidl, Spar, Tesco a közelben, több buszmegálló pár perc sétára található, így a közlekedés is kényelmes.
• 62 nm
• 3 külön nyíló szoba
• loggia
• panoráma
• új ablakok
• hűtő-fűtő klíma
• közös költség: 16.000 Ft (gáz átalánnyal)
• ingyenes parkolás ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396118
Tulajdonságok
Panellakás
Átlagos
Házközponti fűtés egyedi méréssel
1989
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 360 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
273 275 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.