Hirdetéskód: 8792486
Feltöltve: 6 hónapja
Debrecen eladó panellakás 2 szobás: 56,9 millió Ft
56,9 millió Ft
1,05 millió Ft/m²
54 m²
2 szoba
4. emelet
Leírás
Debrecenben a Fényes udvarban magánszemélytől kínálunk megvételre egy 4.emeleti, 54 nm-es, panellakást, amely adottságainak köszönhetően befektetésnek is tökéletes, hiszen rendkívül népszerű környék, albérletbe is könnyen kiadható!
Környék csendes, központi elhelyezkedésű, iskolák, óvodák, orvosi rendelők, boltok, piac, buszmegállók egyaránt megtalálhatóak.
A parkos, zöld környezet és a kiváló tömegközlekedés egyaránt karnyújtásnyira
Megtekintéssel és bővebb információval kapcsolatban hívjon, szívesen válaszolok.
- Alapterület: 54nm
- Elosztása: két szoba, fürdőszoba és WC külön helyiségben
- panel programban vett részt
- minden helyiségben műanyag nyílászáró, és biztonsági bejárati ajtó
- Burkolatok: parketta és járólap
- az épület lépcsőháza rendezett
- fűtés és meleg vízellátást mért távhő biztosítja
- parkolás közterületen díjmentes
Érd: +3620/8001718 vagy +3620/9978582
Tulajdonságok
Panellakás
10
Jó állapotú
Távfűtés
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 997 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
244 872 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.