Hirdetéskód: 9013302
Frissítve: 1 napja
Debrecen eladó panellakás 2 szobás: 62,5 millió Ft
62,5 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
51 m²
2 szoba
5. emelet
Eladó lakás az Ispotály utcán
Eladó egy 51 nm lakás Debrecenben, az Ispotály utcán. A lakás 2023-ban teljeskörű felújításon esett át. Új vezetékeket, burkolatokat, beltéri ajtókat és konyhabútort kapott. A lakás két szobás nagy erkélyes, csendes, parkra néző. A fürdőszoba és wc külön helyiségben található. A konyhabútor beépített, minden géppel felszerelt plusz egy kis spájz is tartozik hozzá.
Egy fiatalos és belvárosi lakás. Ideális lehet fiatal pároknak, családoknak vagy befektetés céljára is megfelelő. Óvoda, iskola, orvosi rendelő, bevásárló központok, tömegközlekedés pár percnyi sétára megtalálhatóak. A háztömb panelprogram alatt ál. A közeljövőben szigetelést fog kapni.
Ha felkeltette az érdeklődésedet további információt telefonon tudok adni a 0630/6468991 telefonszámon.
Tulajdonságok
Panellakás
10
Felújított
Gáz (konvektor)
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 646 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
268 972 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.