Eladó lakás Debrecen, Tócóskert, István út 67 nm
Eladó lakás Debrecen, Tócóskert, István út 67 nm
Eladó lakás Debrecen, Tócóskert, István út 67 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8996903
Feltöltve: 9 napja

Debrecen eladó panellakás 3 szobás: 67,9 millió Ft

67,9 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
67 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
5. emelet
Emelet
Debrecen Tócóskertben, az István út vége felé 67 m2-s igényesen felújított, gépesített 3 szobás, erkélyes, mért távhős 5. emeleti liftes panellakás eladó. Helyiségei : előszoba, közlekedő + konyha, étkező + 3 külön bejáratú szoba + zuhanyzós fürdőszoba + wc + gardrób + erkély. 2021-ben a lakás teljeskörűen fel lett újítva. 6 emeletes lépcsőházban az 5. emeleten helyezkedik el. Egyéb extrák : - 3 külön bejáratú szoba. - új konyhabútor, és prémium minőségű beépített eszközök, konyhagépek, - korszerű, műanyag, szigetelt műanyag nyílászárók, szobákon redőny, konyhán sötétítő roló, - radiátorok, vízvezetékek cseréje - villanyvezetékek cseréje, álmennyezet, spotlámpás világítás - teljeskörű fürdőszoba, és WC felújítás - nagyon sok a beépített bútor, szekrény, a tároló rész a lakásban - erkélyes, tágas, világos A lakáshoz tartozik egy tároló tartozik. Fekvése Kelet - Nyugati, közös ktg. 13.500 Ft / hó. A lakás ideális lehet befektetésre, családalapítás előtt állóknak vagy akár családosoknak is. Megtekinteni rugalmasan, egyeztetett időpontban. Bővebb információért, kérem hívjon !

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
6
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1980
Erkély:
3 m²
Energetikai besorolás:
D
Átlagos rezsiköltség:
15 000 Ft/hó
akadálymentesítettalacsony közös költségbeépített konyhabútorbeépített szekrénybútorozottcsatornacsendeserkélyétkezőgardróbgázgépesítettinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékaputelefonliftösszkomfortospanorámaparkettáspinceredőnyreluxatelefonvilágosvillanyvízvízórás