+7 fotó
Hirdetéskód: 8887475
Feltöltve: 3 hónapja
Debrecen eladó panellakás 3 szobás: 66,9 millió Ft
66,9 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
66 m²
3 szoba
5. emelet
Újkertben 66 nm-es 3 szobás lakás eladó
Debrecenben az Újkertben, a Görgey utcában, felújított 66 nm-es 3 szobás 5. emelet társasházi lakás panelprogramos épületben eladó!
Ingatlan jellemzői:
- műanyag nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval
- biztonsági bejárati ajtó
- 3 szoba
- külön helyiségben található a fürdőszoba és a wc
- klasszikus konyhabútor
- távfűtés egyedi méréssel
- erkély
- napfényes, világos lakás
- tiszta, rendezett lépcsőház
Egyaránt ajánlom saját részre és befektetési céllal vásárló ügyfelek részére.
A környék ellátottsága kiváló a közelben minden séta távolságban elérhető, boltok, orvosi rendelők, tömegközlekedés.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését várom telefonos megkeresését.
Tulajdonságok
Panellakás
10
Jó állapotú
Távfűtés egyedi méréssel
2 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
287 907 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.