Eladó lakás Debrecen, Újkert 75 nm
Eladó lakás Debrecen, Újkert 75 nm
Eladó lakás Debrecen, Újkert 75 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9015321
Feltöltve: 3 napja

Debrecen eladó panellakás 3 szobás: 74,9 millió Ft

74,9 millió Ft
998,7 ezer Ft/m²
75 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Debrecen Újkert egyik legcsendesebb részén eladó egy 75 m²-es, 3 nagyszobás, étkezős, 3 erkélyes lakás. A lakás 2. emeleti, külön nyíló szobákkal, külön fürdőszobával és mellékhelyiséggel rendelkezik, így családnak vagy akár befektetésre is kiváló választás. Az ingatlan pár éve teljes felújításon esett át. Cserélve lettek a villanyvezetékek, a belső ajtók, valamint a bejárati ajtó is, a fürdőszoba pedig teljes átalakítást kapott. A mennyezeti részek gipszkarton borítást kaptak, a világítás modern kialakítással ebbe került beépítésre. A lakás műanyag nyílászárós, redőnyös, rovarhálós és 2 klímával felszerelt. A társasház tiszta, rendezett, a környék pedig csendes és jól élhető. Az infrastruktúra kiváló, az egyetemek gyalogosan körülbelül 15 perc alatt elérhetők, a 2-es villamos megálló pár perc sétára található. Az ingatlan tehermentes, rövid időn belül költözhető. Megtekintés miatt kérem telefonon keressenek.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
14
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1981
Erkély:
9 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Átlagos rezsiköltség:
25 000 Ft/hó

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Molnár Attila
Miller Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 20 932 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 252 818 Ft
Második évtől
322 335 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás