+5 fotó
Hirdetéskód: 8956851
Referenciaszám: LK043898
Frissítve: 2 napja
Debrecen eladó panellakás 3 szobás: 59,8 millió Ft
59,8 millió Ft
934,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
64 m²
3 szoba
7. emelet
Leírás
Debrecen város kiemelt övezetében Egyetemekhez, belvároshoz közel, a Vénkertben eladó 64 nm-es, összkomfortos, 3 szobás, 7 emeleti klímás, erkélyes lakás!
Helyiségei:
- 3 szoba, konyha étkező, előszoba, közlekedő, fürdőszoba és külön WC
Főbb jellemzői:
- gyönyörű park a társasház előtt
- gyönyörű városi környezet
- kedves, csendes szomszédok
- jó elrendezésű, élhető terek jellemzik.
- biztonsági záras (12 pontos) bejárati ajtó
- fűtés távhős, kis fogyasztás
- két oldalas (park és üzlet sorok) lakás
- nyugati tájolás, déli ablakos konyha
- kiváló közlekedés
- játszótér a közelben
- általános és középiskolák illetve óvoda 300 m-re
- villamos, busz 300 m-re
A lakás tehermentes és nem lakott, így azonnal birtokba vehető!
Kiváló választás családosoknak: biztonságos hely
A lakás Debrecen város egyik legjobb helyén található Egyetemekhez közel. Elhelyezkedése végett, kitűnő befektetési lehetőség!
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, akár hétvégén is szívesen fogadom hívását.
Tulajdonságok
Panellakás
10
Átlagos
Távfűtés egyedi méréssel
1982
5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
257 352 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.