Eladó lakás Debrecen 35 nm
Eladó lakás Debrecen 35 nm
Eladó lakás Debrecen 35 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 8994935
Referenciaszám: H517631
Frissítve: 3 napja

Debrecen eladó panellakás 2 szobás: 46,89 millió Ft

46,89 millió Ft
1,34 millió Ft/m²
35 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Eladásra kínálunk a Fényes udvarban, liftes panelház 1. emeletén található lakást, amely kényelmes megközelítést biztosít minden korosztály számára. Az ingatlanhoz tartozik egy közös, zárható előtér, amely extra biztonságot és tárolási lehetőséget nyújt. A lakás jellemzői: -35 m² - 1 + 1 fél szoba - műanyag nyílászárók - távfűtés fűtés - radiátorok cseréje a közelmúltban megtörtént - villamos hálózat korszerűsítése az elmúlt 5 évben - műanyag nyílászárók - igény esetén bútorozottan is megvásárolható - közös költség : 9.800 Ft Környék és infrastruktúra: - iskola és óvoda a közelben - kis piac, posta, gyógyszertár pár percen belül elérhető - a Debreceni Egyetem Műszaki Kara rövid távolságra található - ingyenes parkolási lehetőség a ház környezetében A lakás kiváló választás saját otthonnak vagy befektetésnek, különösen az egyetem közelsége miatt. További információért és megtekintésért várom megtisztelő hívását!

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Fűtés:
Távfűtés
Építés éve:
1985

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 158 273 Ft
Második évtől
201 793 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.