+13 fotó
Hirdetéskód: 9002685
Referenciaszám: 964_pt
Feltöltve: 4 napja
Dunaújváros eladó panellakás 1+3 fél szobás: 39,5 millió Ft
39,5 millió Ft
658,3 ezer Ft/m²
60 m²
1+3 fél szoba
1. emelet
Eladó panellakás Dunaújváros Belváros 60m2 39500000 Ft
Álmai otthonát valósíthatja meg Dunaújváros egyik legjobb helyén egy jó adottságokkal rendelkező lakásban.
ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros Belvárosában, a Stromfeld Aurél utcában található, zöld övezeti részen egy 60 nm-es, 1 + 3 félszobás panel lakást. 4 szintes szigetelt társasház 1. emeletén helyezkedik el.
Állapota felújítandó, így új Tulajdonosa saját izlésére formálva szépítheti. Méretét tekintve jól átalakítható akár igény szerint. Ablakai fa ablakok, melyek két irányba néznek, így jól szellőztethető lakás.
Helyiségei: Előszoba, konyha, étkező, 1 egész és 3 félszoba, fürdőszoba + WC.
Az otthon melegét távhő biztosítja egyedi mérővel felszerelve. A közös költsége 9700 Ft. A lépcsőház tiszta, rendezett és jó a lakóközösség.
Ideális otthon lehet családok részére is akik szívesebben újítják fel saját elképzelésük alapján.
A közelben óvoda, iskola, gyógyszertár, posta, boltok, üzletek, pékség, buszmegálló, éttermek, kávézók.
Az ingatlan per és tehermentes, kifizetést követően azonnal birtokba vehető.
Irodánk teljes körű ingyenes banki ügyintézést, kedvező áron energetikai tanúsítvány elkészítését, ügyvédi háttér biztosítását vállalja.
Amennyiben az új ingatlan megvásárlásához el szeretné adni meglévő ingatlanját, ennek lebonyolításában is szívesen állunk rendelkezésére.
További információért és a megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.
Pataki Klára
Tulajdonságok
Panellakás
4
Felújítandó
Távfűtés egyedi méréssel
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 380 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
169 990 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.