+13 fotó
Hirdetéskód: 9012142
Referenciaszám: 968_pt
Feltöltve: ma
Dunaújváros eladó panellakás 1+1 fél szobás: 40 millió Ft
40 millió Ft
909,1 ezer Ft/m²
44 m²
1+1 fél szoba
3. emelet
Eladó panellakás Dunaújváros Belváros 44m2 40000000 Ft
Eladó Dunaújvárosban modern, gyönyörúen felújított lakás-azonnal költözhető állapotban.
ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros Belvárosában található 44 nm-es, 1+1 félszobás panel lakást. 4 szintes szigetelt társasház 3. emeletén helyezkedik el. Állapota teljes körűen felújított műszakilag és esztétikailag is.
A felújítás során ki lettek cserélve a villanyvezetékek és vízvezetékek. A villamoshálózat 32 A-ra lett bővítve. Ablakai új műanyagok redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve. Bejárati ajtaja új műanyag bejárati ajtó. Szobái külön nyílnak. Tájolása Kelet/ Nyugat, tekintettel erre szép világos és jól szellőztethető. Konyhájában egy szép, igényes és modern konyhabútor került beépítésre konyhai gépekkel. Beépített főzőlap, sütő, mosógatógép, mikró, elszívó. A fürdőszoba amely zuhanyzós és a WC egy helyiségben van, de ötletesen mégis intim szférává téve a közös légtért. Az otthon melegét távhő biztosítja egyedi mérővel. A nagy melegben klíma gondoskodik a kellemes hőérzetről. A szobák laminált lappal, a többi helyiség pedig járólappal burkolt. Az előszobában kialakításra kerültek beépített szekrények, melyek a pakolás szempontjából igen praktikusak. A fotókon látott hűtő, mosógép és szárítógép egyedi megállapodás tárgyát képzik. Tartozik a lakáshoz egy különálló pincehelyiség is.
A lépcsőház tiszta, rendezett és jó a lakóközösség.
A közelben óvoda, iskola, Orvosi Rendelő, gyógyszertár, posta, boltok, üzletek, éttermek, kávézók, pékség, buszmegálló.
Ideális otthon lehet ahová tényleg csak költözni kell. Minden igényesen, izlésesen felújított.
Az ingatlan per és tehermentes. Kifizetést követően azonnal birtokba vehető.
Irodánk teljes körű ingyenes banki ügyintézést, kedvező áron energetikai tanúsítvány elkészítését, ügyvédi háttér biztosítását vállalja.