Eladó lakás Érd, Újfalu 56 nm
Eladó lakás Érd, Újfalu 56 nm
Eladó lakás Érd, Újfalu 56 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 7453796
Frissítve: 1 hónapja

Érd eladó panellakás 2 szobás: 64,9 millió Ft

64,9 millió Ft
1,16 millió Ft/m²
56 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
9. emelet
Emelet
Érd központjában emeleti szép állapotban lévő extrán világos 2 szobás liftes rendezett házban lévő erkélyes emeleti panel lakás csendes környezetben tulajdonostól eladó. Iskola, óvoda, buszpályaudvar vasútállomás, bevásárlóközpont 2 perc sétára.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
10
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Távfűtés
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségbeépített konyhabútorbiztonsági ajtórácsbútorozottcsatornaerkélyétkezőgázkábeltévékaputelefonliftösszkomfortospanorámaredőnyvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 946 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 219 064 Ft
Második évtől
279 300 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély