+7 fotó
Hirdetéskód: 8887146
Referenciaszám: M321312
Frissítve: 2 hónapja
Győr eladó panellakás 2+1 fél szobás: 48,9 millió Ft
48,9 millió Ft
889,1 ezer Ft/m²
55 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Eladó praktikus és kényelmes lakás Adyváros szívében!
Az ingatlan 55 nm-es, 2+1 félszobás elrendezéssel kiváló lehetőséget kínál családoknak, pároknak, de albérletnek is tökéletes. A lakás egy két liftes társasházban a 3. emeleten helyezkedik el, a napi kardiót hagyjuk a konditeremre. A praktikus kialakításnak köszönhetően minden helyiség jól kihasznált és a zárt erkély ideális tárolóhelység, de szigetelve kényelmes kis kuckóvá is válhat.
A lakás jelenleg felújításra vár, de azonnal költözhető, így a lehetőség, hogy saját ízlés szerint alakítsa ki új otthonát vagy befektetését, most adott! Sőt a képeken látható bútorok és gépek mind a vételár részét képezik!
Kiváló infrastruktúra biztosítja minden szükséges szolgáltatást a közelben, a teljesség igénye nélkül megtalálható itt iskola, óvoda, bölcsőde, játszóterek, kültéri sportpálya, bevásárlóközpont, kórház, rendelő, boltok, buszmegállók, parkok és kutyafuttatók is.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, találja meg álmai otthonát vagy leendő befektetését ebben a sok lehetőséget rejtő lakásban! Vegye fel velem a kapcsolatot még ma!
Tulajdonságok
Panellakás
10
Átlagos
Távfűtés egyedi méréssel
1970
3 m²
Nem adta meg a hirdető
12 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 824 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
210 443 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.