Eladó lakás Győr, Adyváros 54 nm
Eladó lakás Győr, Adyváros 54 nm
Eladó lakás Győr, Adyváros 54 nm
+8 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 8994421
Referenciaszám: H517435
Frissítve: 2 napja

Győr eladó panellakás 2 szobás: 58,49 millió Ft

58,49 millió Ft
1,08 millió Ft/m²
54 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Szeretnéd, ha ingatlanod jól frekventált helyen lenne, de mégsem a nyüzsgésbe érnél haza? Irodánk eladásra kínál egy 3. emeleti, 54 négyzetméteres, délkeleti tájolású ingatlant az Ifjúság körúton, ahonnan tényleg minden akár gyalogtávra is elérhető! Legyen szó bevásárlásról, moziélményről, vagy csak egy könnyed sétáról a tó körül, garantáltan nem kell kocsiba ülnöd ezek miatt! A rendezett, világos lépcsőházban található ez a két szoba+hallos ingatlan, amely jó állapotában várja új tulajdonosait. Tágas élhető terek, a hall tökéletes kihasználtsága bútorzattal és egy falra szerelt TV-vel. Műanyag, 3 rétegű, nagyméretű nyílászárók szolgáltatják a körbenapozottságot, a távfűtés előnyei pedig a rezsi számlákon is megmutatkoznak. Rendkívül kedvező fenntartási költségek jellemzik a lakást, amely várja az új tulajdonosait. Ha felkeltette érdeklődésed, ne várj tovább, mert lehet hogy csak egy telefonhívásra van Tőled! Hitelre van szüksége? Az Otthon Centrum, az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítője, teljes körű és díjmentes hitelügyintézéssel, valamint biztosításkötéssel segíti ügyfeleit. Kérje kollégáinktól személyre szabott ajánlatát, és találja meg a legjobb megoldást gyorsan és egyszerűen! Ez az ingatlan a "Hűség csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.