Eladó lakás Győr, Ikva utca 42 49 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8995600
Feltöltve: 10 napja

Győr eladó panellakás 2 szobás: 46,9 millió Ft

46,9 millió Ft
957,1 ezer Ft/m²
49 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Eladó egy 49m2-es győri panellakás. A lakás Marcalváros I-ben, az Ikva utcában egy 10 emeletes panelház emelt földszintjén található. A lakás lakható állapoú, azonban nagyobb átalakítás nem történt a ház építése óta, így a modern kor kívánalmainak megfelelően felújításra szorul (pl. még műanyag padló van a fürdőben és a konyhában, régi csempék, régi konyhabútor és előszobabútor, stb.). A szobákban már laminált padló található. Amik eddig történtek a festéseken és padlócseréken kívül: műanyag ablakok lettek beépítve és a villamoshálózat 32A-re lett bővítve. A lakásban jelenleg albérlők élnek. Az új tulajdonos dönthet amellett, hogy megtartja a jelenlegi lakókat, ők erre nyitottak lennének. Amennyiben ezt nem szeretné, a lakás átadása az adásvételi szerződés megkötése után 3 hónappal lehetséges csak, hogy legyen idejük új otthont találni. A lakáshoz tartozik egy pinceszinten lévő tárolóhelyiség, ami két másik lakással megosztva használható.

Tulajdonságok

Típus:
Panellakás
Szintek száma:
11
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Távfűtés
Építés éve:
1981
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
alacsony közös költségbeépített konyhabútorbeépített szekrénybútorozottcsatornacsendesgázgépesítettinternetjó beosztásúkábeltévékaputelefonliftösszkomfortospincetelefonvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

IG
Dr. Istenes György
+36 20 431 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 158 306 Ft
Második évtől
201 836 Ft