+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 8997239
Referenciaszám: LK095392
Feltöltve: 8 napja
Győr eladó panellakás 3 szobás: 67,8 millió Ft
67,8 millió Ft
916,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
74 m²
3 szoba
4. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Győr-Marcalváros II. közkedvelt részén kínálunk eladásra egy 74 m²-es, 3 szobás, 4. emeleti lakást, amely nem a klasszikus panel építésű, így egyedi elrendezésével és hangulatával kiemelkedik a kínálatból.
Főbb jellemzők:
- 3 külön nyíló szoba, ideális családok számára
- Nagy méretű erkély, napfényes fekvéssel
- Dupla klíma, egész éves komfort
- Tágas konyha étkezővel
- Nagy gardrób + kamra, kiváló tárolási lehetőségek
- Világos, napfényes lakás
- Parkosított, fás belső udvarra néző
Környezet:
Nyugodt, zöldövezeti környezet, ingyenes parkolási lehetőséggel. A közelben minden megtalálható: SPAR, Lidl, Tesco, iskola, óvoda, buszmegálló így a mindennapi élet kényelmesen megoldható.
Kinek ajánljuk?
Kiváló választás családoknak, pároknak, de elhelyezkedése miatt befektetésnek is remek lehetőség.
Érdeklődjön bizalommal, akár hétvégén is, és tekintse meg személyesen!
Tulajdonságok
Panellakás
4
Jó állapotú
Távfűtés egyedi méréssel
1989
5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 96 654 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
291 780 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 96 654 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 96 654 0
Hasonló eladó ingatlanok Győrben
Frissítve: 2 napja
6
71 millió Ft 1,18 millió Ft/m²
Eladó lakás, Győr

Frissítve: 14 napja
8
72,25 millió Ft 860,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Győr

Frissítve: 22 napja
15
62 millió Ft 525,4 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Győr, Liget utca

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Győrben 67,8 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 22 napja
11
63,99 millió Ft 927,4 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Győr

Frissítve: 1 napja
5
71,19 millió Ft 1,34 millió Ft/m²
Eladó lakás, Győr
Frissítve: 1 napja
7
72 millió Ft 1,5 millió Ft/m²
Eladó lakás, Győr