Eladó lakás Gyula, Paradicsom 59 nm
Eladó lakás Gyula, Paradicsom 59 nm
Eladó lakás Gyula, Paradicsom 59 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9007375
Referenciaszám: 126982
Feltöltve: ma

Gyula eladó panellakás 2 szobás: 33,5 millió Ft

33,5 millió Ft
567,8 ezer Ft/m²
59 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Földszinti otthon Gyula kedvelt részén – Paradicsomi lakótelep! Kényelmes, világos és remek elhelyezkedésű lakást keresel? Most megtaláltad! Eladó egy 59 m²-es, részben felújított földszinti lakás Gyula egyik legnépszerűbb, zöldövezeti részén, a Paradicsomi lakótelepen. Amit szeretni fogsz benne: Földszinti elhelyezkedés Tágas, jól alakítható terek Részben felújított állapot Megújult nyílászárók Csendes, parkosított környezet Kiváló infrastruktúra: bolt, iskola, óvoda, buszmegálló pár perc sétára Családbarát környék, jó szomszédság Parkolási lehetőség a ház közelébe Ideális választás fiatal pároknak, családoknak vagy akár idősebbek számára is a könnyű megközelíthetőség miatt. Ne maradj le erről a remek lehetőségről Gyula egyik legkedveltebb lakótelepén! Érdeklődni privát üzenetben vagy telefonon!

Az iroda összes hirdetése
+36 70 601 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 113 076 Ft
Második évtől
144 169 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.