Hirdetéskód: 9015462
Frissítve: 4 napja
Hajdúböszörmény eladó panellakás 2+1 fél szobás: 56,9 millió Ft
56,9 millió Ft
875,4 ezer Ft/m²
65 m²
2+1 fél szoba
4. emelet
Eladó 4. Emeleti lakás
Igényesen felújított lakás eladó Hajdúböszörmény kedvelt részén
Eladó egy 65 nm-es, világos és modern lakás, amely teljes körű felújításon esett át, így az új tulajdonosnak tényleg csak költöznie kell.
A felújítás során megtörtént a víz- és villanyvezetékek cseréje, új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, valamint a lakás modern és igényes belső kialakítást kapott. A kellemes hőmérsékletről konvektoros fűtés és 2 db hűtő-fűtő klíma gondoskodik egész évben.
Amit szeretni fogsz benne:
* tágas, világos terek
* modern, letisztult kialakítás
* teljes körű felújítás
* műanyag nyílászárók
* cserélt víz- és villanyvezetékek
* 2 db hűtő-fűtő klíma
* erkély
* kedvező fenntartás
* nyugodt, élhető környezet
A lakás ideális lehet fiatal pároknak, családnak vagy azoknak is, akik egy felújítással már nem szeretnének foglalkozni.
A környéken minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető, parkolási lehetőség adott.
Az ingatlan megbeszélés alapján rugalmasan megtekinthető.
Tulajdonságok
Panellakás
4
Felújított
Gáz (konvektor)
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
CB
Csiha Balázs
+36 20 313 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
244 872 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.