+13 fotó
Hirdetéskód: 8940761
Feltöltve: 1 hónapja
Komló eladó panellakás 2+1 fél szobás: 26,9 millió Ft
26,9 millió Ft
455,9 ezer Ft/m²
59 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Leírás
Megvételre kínálok Komló-Körtvélyesben, egy négyemeletes panelépület harmadik emeletén található 59 nm-es, 2,5 szobás, klimatizált, erkélyes, átalakított, jó állapotú, panellakást.
Az ingatlanon több felújítást is végeztek az elmúlt időszakban. Legfontosabb, hogy a konyhát átvitték a nappaliba, az eredetiből pedig hálószoba lett kialakítva. Így lett egy amerikai konyhás nappali plusz 1+2 félszoba. A villanyhálózat már rézkábeles, a konyha gépesített (2.000.000 forint volt), az erkély beépített.
Az átalakításnak köszönhetően van egy nagy közösségi tér a konyha-nappaliban, és ezen kívül 3 hálószoba. Az erkély kivételével az összes helyiségben műanyag nyílászárók vannak, új a klíma és a zuhanykabin is, a burkolatok nagyrésze le lett cserélve.
A lakás fűtéséről mért távhő gondoskodik, a közös költség 11.000 Ft., méretéhez képest nagyon kedvező a rezsiköltsége.
A társasház már új műanyag bejárati ajtóval és kaputelefonnal rendelkezik jó lakóközösséggel, parkolás a ház előtt ingyenes és mindig megoldott.
Az alagsorban közös tároló is tartozik hozzá!
A lakótelepen van Komló legjobb óvodája, kereskedelmi egységek, buszmegálló, háziorvos, illetve remek kirándulási lehetőség a közeli Sikondára, ahol túraútvonalak, horgásztó és wellness is található!
Ajánlom mindazon kedves ügyfelünk figyelmébe, akik egy jó adottságokkal rendelkező, nagyméretű, jó elrendezésű lakást keresnek.
Az ingatlan per és tehermentes, fizetés után gyorsan költözhető!
Hitelre vásárló ügyfeleinknek díjmentes hitel előminősítéssel, CSOK PLUSZ, Babaváró, LTP ügyintézéssel állunk rendelkezésükre!
Bankfüggetlen szakértőnk 12 pénzintézetet tud versenyeztetni, így az Ön számára legkedvezőbb megoldást tudjuk kínálni!