+13 fotó
Hirdetéskód: 9015846
Referenciaszám: M328803-5231333
Frissítve: 2 napja
Miskolc eladó panellakás 2 szobás: 36,9 millió Ft
36,9 millió Ft
723,5 ezer Ft/m²
51 m²
2 szoba
2. emelet
Eladó 51 nm-es bútorozott Lakás, Miskolc Kőporos utca
PANELPROGRAMOS, 51 nm-es, felújított lakás TELJES BÚTORZATTAL eladó! Eladásra kínálunk Miskolc egyik legkedveltebb és legkeresettebb részén, a Győri kapuban a Kőporos utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, egyedi mérős 2. emeleleti lakást 10 emeletes panelépületben. A lakás igényesen felújított, a nyílászárók műanyagok, az ajtó több ponton záródó biztonsági. A konyha és fürdőszoba is felújításra került, a szobák laminált parkettával, a többi helyiség járólappal burkolt. A lakáshoz közös tároló is tarozik. Az ingatlan teljesen bútorozott és gépesített, a berendezés a vételár részét képezi! Ideális választás egyedülállóknak, fiatal pároknak, idősebb korosztálynak, de befektetésnek is kiváló, hiszen könnyen kiadható. Kiváló lokáció, jó lakóközösség és csendes környezet jellemzi, a busz-és villamosmegálló, boltok, posta, gyógyszertár könnyen elérhetők. Parkolás az épület előtt ingyenes, a belváros pár percre van tömegközlekedéssel. További információért és az ingatlan megtekintéséért várom megtisztelő hívását!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
36900000 Ft
Érdeklődni: Fehérvári György +36 30 928-2084
Referencia szám: M328803
Tulajdonságok
Panellakás
Jó állapotú
Távfűtés egyedi méréssel
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 928 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
158 801 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás