Hirdetéskód: 8255295
Feltöltve: 1 éve
Mosonmagyaróvár eladó panellakás 2+1 fél szobás: 30,14 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
30,14 millió Ft
641,4 ezer Ft/m²
83 969 Euro
1 786,57 Euro/m²
47 m²
2+1 fél szoba
2. emelet
Erkel Ferenc ut 35
Mosonmagyarovaron a Mora Ferenc lakotelepen masodik emeleti 2szobas erkelyes Panel lakas elado 33 000 000
Tulajdonságok
Panellakás
1
Átlagos
Távfűtés
1975
4 m²
C
Nincs
5 700 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SI
Szabo Ildiko
+43 676 646
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SI
Szabo Ildiko
+43 676 646
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SI
Szabo Ildiko
+43 676 646