Hirdetéskód: 8888760
Frissítve: 3 hónapja
Mosonmagyaróvár eladó panellakás 4 szobás: 72,5 millió Ft
72,5 millió Ft
1,07 millió Ft/m²
68 m²
4 szoba
1. emelet
Tulajdonostól eladó tágas, napfényes panel lakás Mosonmagyaróváron
Mosonmagyaróváron, a Széchenyi István lakótelepen (Óvár egyik legjobb és legkedveltebb lakótelepén) kínáljuk megvételre ezt a 68 m²-es, 1. emeleti panel lakást.
A lakás egy rendszeresen karbantartott, tiszta társasházban található, amely részt vett a panelprogramban, az épület szigetelt.
Az ingatlan szép állapotú, azonnal költözhető, valamint tehermentes.
Elosztás és jellemzők:
- 68 nm lakótér
- 4 szoba, melyből az egyik tágas étkezővé lett átalakítva
- Nappaliból nyíló erkély
- Külön fürdőszoba és WC
- Saját tároló tartozik a lakáshoz
Műszaki felszereltség:
- Minőségi műanyag nyílászárók, minden ablakon redőny, szúnyogháló
- Hűtő–fűtő klíma a nappaliban és a hálószobában
- Távfűtés egyedi mérővel, radiátoros hőleadással
- Víz és villany egyedi mérőórákkal
A lakás napfényes, tágas, elosztása miatt ideális családok számára. A környék kiváló: iskola, óvoda, boltok a közelben találhatók.
A parkolás ingyenesen megoldható az utcán.
Az ingatlan tehermentes.
Igény esetén megvásárolható hozzá egy 18 nm-es garázs a háztömbben, 11.000.000 Ft-os áron.
A garázs fűtött, egyedi mérővel felszereltek.
INGATLANKÖZVETÍTŐK NE KERESENEK!!
Tulajdonságok
Panellakás
4
Felújított
Házközponti fűtés egyedi méréssel
3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
FV
Földi Viktor
+36 30 330 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
312 007 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
FV
Földi Viktor
+36 30 330 3